Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Users
vi: Người dùng

en: Changed
vi: Đã thay đổi
