Social Pot (2.0.1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Image
is: Mynd

en: Archive
is: Skjalasafn

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: General
is: Almennt

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
