Social Pot (2.1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Image
bs: Slika

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
