Social Pot (2.3.0) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Archive
it: Archivio

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: General
it: Generale

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Creator
it: Utente

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
