Social Pot (2.3.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Image
be: Малюнак

en: Archive
be: Архіў

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: General
be: Агульны

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
