Social PWA (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Enable
km: បើក

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
