Social PWA (2.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Not installed
nn: Ikkje installert
