Social PWA (2.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Enable
sk: Povoliť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
