Social PWA (2.0.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Enable
be: Уключыць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Browser
be: Браўзер
