Social PWA (2.0.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enable
fr: Activer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Display
fr: Affichage

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Short name
fr: Nom court

en: Not installed
fr: Non installé

en: Browser
fr: Navigateur

en: Landscape
fr: Paysage

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Theme Color
fr: Couleur du thème

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Not now
fr: Pas maintenant
