Social PWA (2.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Browser
sq: Shfletuesi
