Social PWA (2.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Enable
sv: Aktivera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Display
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Orientation
sv: Orientering

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
