Social PWA (2.0.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Enable
he: הפעלה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Display
he: תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Browser
he: דפדפן

en: Fullscreen
he: מסך מלא
