Social PWA (2.0.6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Enable
it: Abilita

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Display
it: Visualizzazione

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Not installed
it: Non installato

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
