Social PWA (2.0.6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Enable
ps: سالول

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Browser
ps: لټونى (browser)
