Social PWA (2.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Enable
te: చేతనించు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Browser
te: విహారిణి
