Social PWA (2.1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
