Social PWA (2.1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Browser
hu: Böngésző

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Social
hu: Közösségi

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
