Social PWA (2.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
