Social PWA (2.1.10) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Enable
af: Aktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
