Social PWA (2.1.10) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Enable
eu: Gaitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Browser
eu: Nabigatzailea
