Social PWA (2.1.10) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Enable
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Background Color
ja: 背景色

en: Display
ja: 表示

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
