Social PWA (2.1.10) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Display
tr: Gösterim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Social
tr: Sosyal

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.
