Social PWA (2.1.11) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
