Social PWA (2.1.11) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
