Social PWA (2.1.11) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Not installed
eo: Ne instalita
