Social PWA (2.1.11) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enable
fa: فعال

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Display
fa: نمایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Browser
fa: مرورگر

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
