Social PWA (2.1.11) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Enable
is: Virkja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Display
is: Sýna

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar
