Social PWA (2.1.11) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
