Social PWA (2.1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Enable
bs: Omogući

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: Not installed
bs: Nije instalirano
