Social PWA (2.1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە
