Social PWA (2.1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Display
uk: Показ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Standalone
uk: Автономно

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Browser
uk: Браузер

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Social
uk: Суспільний

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Start URL
uk: Початковий URL
