Social PWA (2.1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Browser
bn: ব্রাউজার
