Social PWA (2.1.3) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings
