Social PWA (2.1.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Browser
ka: ბრაუზერი
