Social PWA (2.1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
