Social PWA (2.1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
