Social PWA (2.1.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
