Social PWA (2.1.6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
