Social PWA (2.1.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Browser
lt: Naršyklė
