Social PWA (2.1.7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Browser
mn: Хөтөч
