Social PWA (2.1.7) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Enable
ru: Включить

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Display
ru: Отображение

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Standalone
ru: Автономно

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Browser
ru: Браузер

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Theme Color
ru: Цвет темы

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
