Social PWA (2.1.9) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Display
fi: Näyttö

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Browser
fi: Selain

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila
