Social PWA (2.1.13) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Social
nl: Sociaal

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Action that is triggered when a entity is created
nl: Actie wordt uitgevoerd wanneer een entiteit wordt aangemaakt.
