Social PWA (8.x-1.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Browser
hy: Բրաուզեր
