Social PWA (8.x-1.0-alpha10) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Enable
id: Aktifkan

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Display
id: Tampilan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Browser
id: Peramban

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.
