Social PWA (8.x-1.0-alpha11) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Not installed
jv: Ora dipasang
