Social PWA (8.x-1.0-alpha12) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Enable
lv: Iespējot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
