Social PWA (8.x-1.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enable
pl: Włącz

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
