Social PWA (8.x-1.0-alpha13) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enable
ro: Activare

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Display
ro: Afișaj

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
